İmsakiye

İmsakiyenizi il geneli için yaptırmak istiyorsanız, “İlçe” bölümüne de kendi ilinizi seçiniz. Listede bulunmayan ilçelerde, il merkezi vakitleri baz alınmaktadır.

“Özel Tasarım” seçeneklerinde “Ücretsiz Tasarım Desteği” bulunmamaktadır.

Whatsapp ile sipariş ver

2024 İmsakiye Baskı Hakkında

Ramazan ayının vazgeçilmez ürünü olan ramazan imsakiyesi, aynı zamanda işletmeler tarafından reklam aracı olarak da kullanılmaktadır. Genellikle işletmeler, kendi logo ve adres bilgilerinin de yer aldığı imsakiyeleri hem müşterileri için hem de reklam amaçlı bastırıp, dağıtmaktadırlar. Genellikle marketlerde kasa önlerinde, ya da dışarıda dağıtımı yapılarak müşterilerle buluşur.

Süperform‘da İmsakiye ürününü oldukça uygun fiyatlarla bastırabilirsiniz. 10 farklı tema seçeneklerinden birini seçerek kolaylıkla sipariş verebilir ve tasarım dosyanızı ürün sayfasında yer alan imsakiye şablonlarını indirerek hazırlayabilirsiniz. Ayrıca imsakiyede yer alan saatler illere ve ilçelere göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle şehrinizi doğru bir şekilde seçmeniz oldukça önemlidir. İmsakiye baskı fiyatları seçeceğiniz kağıt türü ve adede göre de değişkenlik göstermektedir. İmsakiye baskı siparişiniz Süperform tarafından seçeceğiniz tarihe kadar üretilmekte ve ardından kargoya verilmektedir.

İmsakiyeler Diyanet İşleri Bakanlığı’ndan alınan vakitlere ve bölgelere göre hazırlanmaktadır. Türkiye il ve ilçeleri için imsakiye bilgileri mevcuttur. Yurtdışı imsakiye talepleriniz için; sipariş oluşturmadan önce saatleri Diyanet Bakanlığı’ndan (vakithesaplama@diyanet.gov.tr) isteyebilirsiniz. Yurtdışı imsakiye bilgilerini talep oluştur üzerinden sipariş numaranız ile birlikte iletebilirsiniz.

İmsakiye Bastırmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • İmsakiye tasarımınız için 10 farklı tema seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Kendi tasarımınızı oluşturmak için “Özel Tasarım” seçiniz.
  • İmsakiyelerde tasarım çalışabileceğiniz alan bulunmaktadır. Tema seçtikten sonra aynı temadaki şablonu indirerek tasarımınızı çalışabilirsiniz.
  • İmsakiye saatlerinin hangi il ve ilçeye göre basılacağını mutlaka seçiniz.
  • İsterseniz hazır temalarımızdan seçerek ve sadece logonuzu yükleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Kendi temanızı oluşturmak içinse “özel tasarım” seçerek, kendi temanızı oluşturabilirsiniz.
  • İmsakiyenizi il geneli için yaptırmak istiyorsanız, “İlçe” bölümüne de kendi ilinizi seçiniz.
  • Baskıda bir problem yaşanmaması için tasarım dosyanızı yüksek çözünürlükle eklemeye özen gösterin. Yardımcı olması için ücretsiz imsakiye şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
  • 135 gr. parlak kuşe imsakiye daha ince yapıdadır, kalın yapıda bir imsakiye için 350 gr. mat kuşe tercih etmeniz önerilir.
Etiketler: Kategoriler:
OUR MAGAZINE

SPRING
TRENDS 2023


DOWNLOAD
Konuşmayı Başlat
💬Desteğe mi ihtiyacınız var?
Merhaba
Size nasıl yardım edebiliriz?