Opak Sticker / Etiket

Etiket / Sticker Hakkında Etiketler, firmanızın birçok alanda tanınması için oldukça etkili bir yöntemdir. Satış elemanlarınızın kullandığı şirket arabalarından çeşitli etkinlik ve sponsorluklara kadar kullanabileceğiniz etiketler, […]

Whatsapp ile sipariş ver

Etiket / Sticker Hakkında

Etiketler, firmanızın birçok alanda tanınması için oldukça etkili bir yöntemdir. Satış elemanlarınızın kullandığı şirket arabalarından çeşitli etkinlik ve sponsorluklara kadar kullanabileceğiniz etiketler, tanıtım amaçlı kullanıldığında oldukça akılda kalıcı bir etki bırakmaktadır. Etiket baskılarının fiyatları, boyutları ve çeşitlerine göre farklılık gösterir.

Superform, online sticker basım fiyatını öğrenmek ve kaliteli etiketlerinizi hızlı bir şekilde bastırmak için ideal bir çözümdür. Etiket bastırmak için 5 cm’den 20 cm’ye kadar birçok boyut seçeneği bulunmaktadır. Çıkartma baskı fiyatları, adet, çeşit ve boyuta göre değişkenlik göstermektedir.

Etiket/Sticker Çeşitleri

Kuşe Etiket/Sticker: Superform’da 90 gr. kuşe kağıda bastırabileceğiniz etiket ürününü, 5.2×5.2 cm, 8.4×5.2 cm, a4, a5, a6 ebatlarından birini seçerek ve tasarım dosyanızı siteye yükleyerek online olarak verebilirsiniz. Kuşe etiket/sticker fiyatları sipariş vereceğiniz ebatlara göre değişkenlik göstermektedir.

Opak Etiket/Sticker: Suya dayanıklı opak malzemeden yapılan bu ürün, 3×3, 5×5, 7×7 ve 10×10 cm ebatlarından birini ve kare, yuvarlak ve çiçek şekilli kesimlerinden birini seçerek online olarak sipariş verilebilir. Opak etiket baskı fiyatları, ebat ve kesim özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir.

Şeffaf Etiket/Sticker: Bilinen diğer adıyla şeffaf etiket ya da transparan etiket, suya dayanıklı ve yapıştırılan yüzeyin rengini ve dokusunu kapatmaz. Superform’da 3×3, 5×5, 7×7 ve 10×10 cm olarak sipariş verebileceğiniz şeffaf etiket baskısını dilerseniz kare, yuvarlak ya da çiçek şekilli olarak bastırabilirsiniz. Şeffaf etiket baskı fiyatları ebat ve kesim özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir.

Online Etiket/Sticker Bastırırken Dikkat Etmeniz Gerekenler:

  • Sipariş vermek istediğiniz etiket/sticker çeşidini belirleyin. Kuşe, opak veya şeffaf etiket arasından seçim yapın.
  • Tasarım yaparken, etiketlerinizin üzerinde yer alacak her detayı dikkatlice inceleyip, mutlaka son kontrolden geçirin. Gözden kaçan ufak bir ayrıntı, etiketleri kullanmanıza engel olabilir.
  • Etiketinizin kullanım amacını düşünerek boyut seçmelisiniz. Hediye olarak dağıtacaksanız uygun boyutları tercih edebilirsiniz.
  • Etiketlerin üzerinde iletişim bilgilerinizin yer almasına özen gösterin.
Konuşmayı Başlat
💬Desteğe mi ihtiyacınız var?
Merhaba
Size nasıl yardım edebiliriz?