Sünnet 80938
Model: Sünnet 80938
Tip: Yarış arabası pencereli yatay kılıf
Ölçü: 21,8 x 10,1 cm (ölçü)
Baskı: Ofset, varak yaldız ve serigraf boya
Paket: 1 kutu 100 adet, minimum sipariş 50 adet
Not: Baskı ücretleri fiyata dahil değildir; zarfsız tasarlanmıştır.
Teslimat: İzmir’de elden teslim, Türkiye’ye kargo
Sünnet 80938 Davetiye Özellikleri ve Ölçüleri
Sünnet 80938, damalı bayrak ve yarış arabası temasıyla hazırlanmış bir sünnet davetiyesidir. Yatay formdadır ve ölçüsü 21,8 x 10,1 cm’dir.

| Özellik | Detay |
|---|---|
| Model kodu | Sünnet 80938 |
| Koleksiyon | Sünnet davetiye |
| Ürün tipi | Yarış arabası pencereli yatay kılıf |
| Ölçü | 21,8 x 10,1 cm |
| Renk ve desen | Damalı bayrak, yarış arabası illüstrasyonu, kırmızı kask detayı, isim şeridi |
| Baskı teknikleri | Ofset, varak yaldız ve serigraf boya baskıya uygun |
| Paket | 1 kutu = 100 adet |
| Minimum sipariş | 50 adet |
| Zarf ve aksesuar | Zarfsız olarak tasarlanmıştır |
| 100 adet ağırlığı | Yaklaşık 1,3 kg |
Adet, metin ve baskı tekniği için teklif alın ya da WhatsApp üzerinden bize yazın.
Sünnet 80938 Tasarımı ve Detayları
Çizimde kırmızı-beyaz-lacivert bir yarış arabasının içinde mavi kasklı bir çocuk görünür; arkada damalı bayrak asılıdır. Kesimli pencerenin yanındaki şeritte “Aras Sünnetine Bekliyor” yazısı örnek olarak yer alır.
Ürün bilgisine göre zarfsız tasarlanmıştır. Yarış arabası biçimli kesim, tren (80908) ve fayton (80914) modelleriyle aynı pencere mantığındadır. Fotoğraftaki yazı örnektir.
Baskı Teknikleri: Ofset, Varak yaldız ve Serigraf boya
Sünnet 80938, ofset, varak yaldız ve serigraf boya baskı tekniklerine uygundur. Ofset baskı, davetiye metninin ve renklerin net ve düzgün çıkmasını sağlar; varak yaldız, yazıların ya da çizgilerin metalik ve parlak görünmesini sağlar; serigraf boya ise yüzeyde belirgin ve canlı bir renk katmanı verir. Teknik seçimi Sünnet 80938 için metninize, renklerinize ve bütçenize göre teklif aşamasında birlikte yapılır.
Logo, monogram ya da özel çizim kullanacaksanız dosyanızı hazırlarken baskıya hazırlık kontrol listesine ve renk tutarlılığı için RGB, CMYK ve Pantone rehberine bakabilirsiniz.
Sünnet 80938 Hangi Davetler İçin Uygun?
Okul ve mahalle arkadaşlarına davet
Hatıra olarak saklanacak davetiye
Araç ve yarış meraklısı çocuklar için sünnet daveti
Sünnet düğünü ve yemeği daveti
Bu davetiye sünnet organizasyonları için hazırlanmış koleksiyonun bir parçasıdır. Aynı temadaki diğer modellere göz atmak için Sünnet 80918, Sünnet 80933, Sünnet 80937 sayfalarına, tüm modeller için Sünnet davetiye sayfasına, daha geniş seçenekler için ise davetiye çeşitlerine bakabilirsiniz.
Fiyat, Adet ve Sipariş Bilgisi
- Kutu ve adet: Ürün bilgisine göre fiyat 1 kutu (100 adet) içindir; minimum sipariş 50 adettir.
- Baskı ücreti: Fiyata baskı ücretleri dahil değildir; baskı ücreti seçilen teknik ve adede göre ayrıca hesaplanır.
- Zarf ve aksesuar: Zarfsız olarak tasarlanmıştır.
- Ağırlık: 100 adet davetiye yaklaşık 1,3 kg gelir.
- Prova onayı: Üretime geçmeden önce baskı provası grafik onayınıza sunulur.
Sipariş Süreci
- Model: Sünnet 80938 ve adedi belirleyin.
- Metin: Davetiye metnini ve isimleri iletin.
- Prova onayı: Baskı provasını kontrol edip onaylayın.
- Baskı ve teslimat: Baskı ardından kargo veya İzmir’de elden teslim.
Baskı ve Teslimat
Baskı işlemi İzmir Bornova’daki fabrikamızda yapılır. Teslimat alıcı ödemeli kargo ile yapılır; İzmir’de bulunuyorsanız siparişinizi elden de teslim alabilirsiniz.
Sünnet 80938 Sık Sorulan Sorular
Sünnet 80938 kaç santimetre?
Ölçü şemasına göre ölçü 21,8 x 10,1 cm şeklindedir.
Sünnet 80938’de isim nerede görünüyor?
İsim, arabanın yanındaki beyaz şeritte yer alır. Fotoğraftaki “Aras” ismi örnektir, şerit metni sizin bilgilerinize göre hazırlanır.
Sünnet 80938 kaç adetlik kutuda satılır ve minimum sipariş nedir?
Ürün bilgisine göre fiyat 1 kutu (100 adet) içindir; minimum sipariş 50 adettir. Kesin adet ve fiyat bilgisi için teklif alabilirsiniz.
Sünnet 80938 için baskı ücreti fiyata dahil mi?
Hayır. Ürün bilgisinde baskı ücretlerinin fiyata dahil olmadığı belirtilir; baskı ücreti seçtiğiniz teknik ve adede göre ayrıca hesaplanır.
Sünnet 80938 fiyatına zarf dahil mi?
Hayır. Ürün bilgisinde davetiyenin zarfsız olarak tasarlandığı belirtilir; zarf seçeneği için teklif aşamasında bilgi alabilirsiniz.
Sünnet 80938 için hangi baskı teknikleri kullanılabilir?
Ürün bilgisine göre ofset, varak yaldız ve serigraf boya baskı tekniklerine uygundur. Hangi tekniğin metninize ve bütçenize uygun olduğu teklif aşamasında birlikte netleştirilir.
Davetiye metnini ve isimleri nasıl ileteceğim?
Fotoğraftaki isimler ve metin örnektir. Davetiye metninizi teklif formu ya da WhatsApp üzerinden iletebilirsiniz; tarih, saat ve adres bilgisi baskı provasında size onaylatılır.
Teslimat nasıl yapılıyor?
Üretimden önce baskı provası grafik onayınıza sunulur. Teslimat Türkiye geneline alıcı ödemeli kargoyla yapılır; İzmir’de bulunuyorsanız siparişinizi elden de teslim alabilirsiniz.
Sünnet 80938 ile sünnet davetinizi özel kılın. Süperform Matbaacılık Sanayi ve Ticaret A.Ş., 1992’den beri İzmir’deki fabrikasında üretim yapıyor. Baskıdan önce grafik onayınıza sunulan prova ile sonucu üretim başlamadan görürsünüz.
















Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.