Doğrudan Üreticiden Özel Baskı
✕
Arama ikonu

Mağaza

Ajanda AJ81160

Üretim: İzmir

Baskı: İşe özel

      Süperform

        ₺330,00 KDV

        Stokta yok

        Üretim süresi simgesi (onaylı kutu)

        Üretim süresi teklif ile belirlenir

        Kâğıt ve tasarım desteği simgesi (soru işaretli altıgen)

        Kâğıt ve tasarım seçiminde destek

        Baskı öncesi müşteri onayı simgesi (onaylı kart)

        Baskı öncesi müşteri onayı

        Ajanda AJ81160 Özellikleri ve Teknik Detaylar

        Ajanda AJ81160, lacivert renkli, spiralli, lastik bantlı ve kalem askılı ajandadır. 16 x 24 cm ebadında, 336 çizgili sayfalı yapısıyla günlük not ve planlama için tasarlanmıştır; firmanıza özel logo uygulamasıyla kurumsal hediye ve promosyon olarak sunulabilir.

        Özellik Detay
        Ebat 16 x 24 cm
        Sayfa sayısı 336 sayfa
        Kapak Termo deri
        Renk Lacivert
        Tasarım Spiralli, lastik bantlı ve kalem askılı
        İç kâğıt Cremi kâğıt
        İç baskı Tek renk ofset baskı
        Sayfa düzeni Çizgili sayfalar
        Ek bölümler Detaylı ön bilgi formları
        Logo uygulaması UV, lazer ve sıcak baskıya uygun

        Adet, logo uygulaması veya özel bir isteğiniz için teklif alın ya da WhatsApp üzerinden bize yazın.

        Neden Ajanda AJ81160?

        • Geniş yazı alanı: 16 x 24 cm ebat, toplantı notları ve günlük planlama için rahat bir çalışma yüzeyi sunar.
        • Yıl boyu dayanıklılık: 336 sayfa ve termo deri kapak, ajandanın bir yıl boyunca çantada ve masada kullanılmasına uygundur.
        • Sade iç sayfa: Cremi kâğıt, parlak beyaz kâğıda göre daha yumuşak bir görünüm verir ve tek renk ofset baskı çizgileri net gösterir.
        • Kurumsal logo: UV, lazer veya sıcak baskıyla firmanızın logosu kapakta kalıcı biçimde yer alır.

        Termo Deri Kapak ve Logo Baskı Seçenekleri

        Termo deri kapak, deriyi andıran dokusu ve yumuşak tutuşuyla ajandaya kurumsal bir görünüm kazandırır. Kapağa logo uygulaması için üç yöntem uygundur:

        • UV baskı: Renkli logoların ve ayrıntılı tasarımların uygulanabildiği baskı yöntemidir.
        • Lazer baskı: Logoyu kapak yüzeyine kalıcı bir iz olarak işler.
        • Sıcak baskı: Yaldız efektiyle kapakta dikkat çeken, parlak ve gösterişli bir logo verir.

        Hangi yöntemin logonuza ve bütçenize uygun olduğunu teklif aşamasında birlikte belirleriz. Logo dosyanızı hazırlarken baskıya hazırlık kontrol listesine ve renk tutarlılığı için RGB, CMYK ve Pantone rehberine bakabilirsiniz.

        İç Sayfalar: Çizgili Düzen ve Ön Bilgi Formları

        İç sayfalar tek renk ofset baskıyla basılır, çizgilidir ve cremi kâğıt kullanılarak hazırlanır. Ajandanın başında yer alan detaylı ön bilgi formları, kullanıcının kişisel ve iletişim bilgilerini ve önemli notlarını tek yerde toplamasını sağlar. 336 sayfa; günlük notlar, görev listeleri, toplantı kayıtları ve fikirler için yeterli alan bırakır.

        Ajanda AJ81160 Renk ve Tasarım Özellikleri

        Lacivert kapak: Lacivert, kurumsal ürünlerde en çok tercih edilen koyu tonlardan biridir; beyaz, gümüş ya da altın yaldız logolar lacivert zeminde net görünür.

        Spiralli, lastik bantlı ve kalem askılı: Spiral cilt sayfaların yüzü açık kalacak şekilde 360 derece katlanmasına izin verir; kapağın üzerindeki lastik bant ajandayı kapalı tutar, yan taraftaki askı ise kalemi ajandanın yanında taşımanızı sağlar. Ayakta not alan ya da sahada çalışan kullanıcılar için kullanışlıdır.

        Ajanda AJ81160 Kimler İçin Uygun?

        Yıl Sonu Kurumsal Hediye

        Çalışanlara, iş ortaklarına ve müşterilere logolu ajanda hediye edin.

        Bayi ve Müşteri Hediyeleri

        Markanızı yıl boyu masada ve çantada hatırlatan kalıcı bir promosyon ürünüdür.

        Yönetici ve Ofis Kullanımı

        Toplantı ve planlama için düzenli bir ajanda arayanlara uygundur.

        Etkinlik ve Kongre Setleri

        Katılımcı hediye setlerinde kapağa etkinlik logosu uygulayarak kullanılabilir.

        Sipariş Süreci

        1. Seçim: Adet ve logo uygulama yöntemini belirleyin.
        2. Dosya: Vektörel logo dosyanızı iletin.
        3. Prova onayı: Grafik onayını verin.
        4. Üretim ve teslimat: Baskı ardından kargo veya İzmir’de elden teslim.

        Müşteri Prova Onayı

        Üretime geçmeden önce hazırlanan baskı provası size grafik onayı için sunulur. Siz onay verdikten sonra üretim başlar. Bu uygulama sitemizdeki tüm ürünlerde geçerlidir.

        Baskı ve Teslimat

        Logo baskı işlemi İzmir Bornova’daki fabrikamızda yapılır. Teslimat alıcı ödemeli kargo ile yapılır; İzmir’de bulunuyorsanız siparişinizi elden de teslim alabilirsiniz.

        Neden Süperform Matbaacılık?

        • 1992’den beri deneyim: Matbaacılıkta yılların birikimi ve kendi üretim tesisimiz.
        • İzmir’deki fabrikamızda baskı: Baskıyı ve kalite kontrolü kendi tesisimizde yapıyoruz.
        • Baskı öncesi prova onayı: Sonucu üretimden önce görür, onaylarsınız.

        Benzer promosyon ürünlerimiz: spiralli defter, ciltli defter, masa takvimi ve diğer promosyon ürünleri.

        Sık Sorulan Sorular

        Ajanda AJ81160 hangi renkte ve nasıl bir tasarıma sahip?

        Ajanda AJ81160 lacivert renklidir ve spiralli, lastik bantlı ve kalem askılı bir tasarıma sahiptir. Aynı modelin diğer renk seçenekleri için teklif aşamasında bilgi alabilirsiniz.

        Ajanda AJ81160’in ebadı ve sayfa sayısı nedir?

        Ajanda 16 x 24 cm ebadındadır ve 336 sayfadır. İç sayfalar çizgilidir.

        Kapak hangi malzemeden yapılıyor?

        Kapak termo deridir. Yumuşak dokulu, dayanıklı ve günlük kullanıma uygun bir yüzey sağlar.

        İç sayfalarda hangi kâğıt kullanılıyor?

        İç sayfalar cremi kâğıttır ve tek renk ofset baskılıdır; ofset baskı yazı ve çizgilerin net ve düzgün çıkmasını sağlar.

        Ürüne logomu nasıl bastırabilirim?

        Ürün UV, lazer ve sıcak baskıya uygundur. Logonuzun rengine ve istediğiniz görünüme göre hangi yöntemin uygun olduğu teklif aşamasında birlikte netleştirilir.

        Logo dosyasını hangi formatta göndermeliyim?

        Mümkünse vektörel bir dosya (PDF, AI veya CDR) gönderin. Renk değerlerini ve istediğiniz yerleşimi belirtmeniz prova hazırlığını hızlandırır.

        Siparişi nasıl teslim alırım?

        Üretimden önce baskı provası grafik onayınıza sunulur. Teslimat Türkiye geneline alıcı ödemeli kargoyla yapılır; İzmir’de bulunuyorsanız siparişinizi elden de teslim alabilirsiniz.

        336sayfa çizgili iç
        16 x 24cm ebat
        Provaonayı her üründe
        İzmirfabrikada baskı

        Ajanda AJ81160 ile firmanızı yıl boyu masalarda ve çantalarda taşıyın. Süperform Matbaacılık Sanayi ve Ticaret A.Ş., 1992’den beri İzmir’deki fabrikasında üretim yapıyor. Baskıdan önce grafik onayınıza sunulan prova ile sonucu üretim başlamadan görürsünüz.

        Süperform Matbaacılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. · Meriç Mahallesi 5619 Sk. No:8-12, Çamdibi, Bornova / İzmir · Tel: +90 232 433 50 50 · Teklif Alın · WhatsApp

        Değerlendirmeler

        Henüz değerlendirme yapılmadı.

        “Ajanda AJ81160” için yorum yapan ilk kişi siz olun

        E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

        ✕