Luxury 5118
Model: Luxury 5118
Tip: Dikey kart ve zarf
Ölçü: 15 x 21,5 cm (kart ölçüsü), 22,5 x 16 cm (zarf ölçüsü)
Baskı: Ofset, varak yaldız ve serigraf boya
Fiyat: 1 kutu (100 adet) için, minimum sipariş 50 adet
Not: Baskı ücretleri fiyata dahil değildir; zarf ve aksesuar bilgisi ürün bilgisinde belirtilmemiştir.
Teslimat: İzmir’de elden teslim, Türkiye’ye kargo
Luxury 5118 Davetiye Özellikleri ve Ölçüleri
Luxury 5118, krem rengi dikey bir kart ile V kapaklı zarfı mühür mumu detaylarıyla birlikte sunan bir davetiyedir. Kart 15 x 21,5 cm, zarf 22,5 x 16 cm ölçüsündedir.

| Özellik | Detay |
|---|---|
| Model kodu | Luxury 5118 |
| Koleksiyon | Luxury davetiye |
| Ürün tipi | Dikey kart ve zarf |
| Kart ölçüsü | 15 x 21,5 cm |
| Zarf ölçüsü | 22,5 x 16 cm |
| Renk ve desen | Krem zarf, altın kenarlı krem dikey kart, mühür mumları, monogram |
| Baskı teknikleri | Ofset, varak yaldız ve serigraf boya baskıya uygun |
| Fiyat birimi | Fiyat 1 kutu (100 adet) içindir |
| Minimum sipariş | 50 adet |
| Zarf ve aksesuar | Ürün bilgisinde fiyata dahil olan zarf ya da aksesuar belirtilmemiştir; aksesuar işçiliği müşteriye aittir |
| Mühür | Mühür fiyatı dahil değildir; kişiye özel mühürlü davetiye ayrıca ücretlendirilir |
| 100 adet ağırlığı | Yaklaşık 2,55 kg |
Adet, metin ve baskı tekniği için teklif alın ya da WhatsApp üzerinden bize yazın.
Luxury 5118 Tasarımı ve Detayları
Fotoğrafta kartın kenarı altın yaldızla çevrilidir; ortada monogram ve isimler yer alır. Zarfın yanında altın-kahverengi tonlarda mühür mumları görünür.
Ürün bilgisine göre fiyata mühür fiyatı dahil değildir; kişiye özel mühürlü davetiye ayrıca ücretlendirilir. Mühür mumlarında ton farklılıkları hata sayılmaz ve aksesuar işçiliği müşteriye aittir.
Baskı Teknikleri: Ofset, Varak yaldız ve Serigraf boya
Luxury 5118, ofset, varak yaldız ve serigraf boya baskı tekniklerine uygundur. Ofset baskı, davetiye metninin ve renklerin net ve düzgün çıkmasını sağlar; varak yaldız, yazıların ya da çizgilerin metalik ve parlak görünmesini sağlar; serigraf boya ise yüzeyde belirgin ve canlı bir renk katmanı verir. Teknik seçimi Luxury 5118 için metninize, renklerinize ve bütçenize göre teklif aşamasında birlikte yapılır.
Logo, monogram ya da özel çizim kullanacaksanız dosyanızı hazırlarken baskıya hazırlık kontrol listesine ve renk tutarlılığı için RGB, CMYK ve Pantone rehberine bakabilirsiniz.
Luxury 5118 Hangi Davetler İçin Uygun?
Hatıra olarak saklanacak davetiye
Düğün ve nikâh davetiyesi
Nişan ve söz davetiyesi
Otel ve balo salonu organizasyonları
Bu davetiye düğün ve benzeri organizasyonlar için hazırlanmış Luxury koleksiyonunun bir parçasıdır. Benzer modellere göz atmak için Luxury 5123, Luxury 5139, Luxury 5143 sayfalarına, tüm modeller için Luxury davetiye sayfasına, daha geniş seçenekler için ise davetiye çeşitlerine bakabilirsiniz.
Fiyat, Adet ve Sipariş Bilgisi
- Adet: Ürün bilgisine göre fiyat 1 kutu (100 adet) içindir; minimum sipariş 50 adettir.
- Baskı ücreti: Fiyata baskı ücretleri dahil değildir; baskı ücreti seçilen teknik ve adede göre ayrıca hesaplanır.
- Zarf ve aksesuar: Ürün bilgisinde fiyata dahil olan zarf ya da aksesuar belirtilmemiştir; aksesuar işçiliği müşteriye aittir.
- Ağırlık: 100 adet davetiye yaklaşık 2,55 kg gelir.
- Prova onayı: Üretime geçmeden önce baskı provası grafik onayınıza sunulur.
Sipariş Süreci
- Model: Luxury 5118 ve adedi belirleyin.
- Metin: Davetiye metnini ve isimleri iletin.
- Prova onayı: Baskı provasını kontrol edip onaylayın.
- Baskı ve teslimat: Baskı ardından kargo veya İzmir’de elden teslim.
Baskı ve Teslimat
Baskı işlemi İzmir Bornova’daki fabrikamızda yapılır. Teslimat alıcı ödemeli kargo ile yapılır; İzmir’de bulunuyorsanız siparişinizi elden de teslim alabilirsiniz.
Luxury 5118 Sık Sorulan Sorular
Luxury 5118 kaç santimetre?
Ölçü şemasına göre kart ölçüsü 15 x 21,5 cm; zarf ölçüsü 22,5 x 16 cm şeklindedir.
Luxury 5118’in fiyatına mühür dahil mi?
Hayır. Ürün bilgisinde mühür fiyatının fiyata dahil olmadığı, kişiye özel mühürlü davetiyenin ayrıca ücretlendirildiği ve mühür mumlarındaki ton farklılıklarının hata sayılmadığı belirtilir.
Luxury 5118 kaç adetlik kutuda satılır ve minimum sipariş nedir?
Ürün bilgisine göre fiyat 1 kutu (100 adet) içindir; minimum sipariş 50 adettir. Kesin adet ve fiyat bilgisi için teklif alabilirsiniz.
Luxury 5118 için baskı ücreti fiyata dahil mi?
Hayır. Ürün bilgisinde baskı ücretlerinin fiyata dahil olmadığı belirtilir; baskı ücreti seçtiğiniz teknik ve adede göre ayrıca hesaplanır.
Luxury 5118 fiyatına neler dahil?
Ürün bilgisinde fiyata dahil olan zarf ya da aksesuar belirtilmemiştir; zarf ihtiyacınızı teklif aşamasında iletebilirsiniz. Aksesuar işçiliği müşteriye aittir.
Luxury 5118 için hangi baskı teknikleri kullanılabilir?
Ürün bilgisine göre ofset, varak yaldız ve serigraf boya baskı tekniklerine uygundur. Hangi tekniğin metninize ve bütçenize uygun olduğu teklif aşamasında birlikte netleştirilir.
Davetiye metnini ve isimleri nasıl ileteceğim?
Fotoğraftaki isimler ve metin örnektir. Davetiye metninizi teklif formu ya da WhatsApp üzerinden iletebilirsiniz; tarih, saat ve adres bilgisi baskı provasında size onaylatılır.
Teslimat nasıl yapılıyor?
Üretimden önce baskı provası grafik onayınıza sunulur. Teslimat Türkiye geneline alıcı ödemeli kargoyla yapılır; İzmir’de bulunuyorsanız siparişinizi elden de teslim alabilirsiniz.
Luxury 5118 ile davetinizi özel kılın. Süperform Matbaacılık Sanayi ve Ticaret A.Ş., 1992’den beri İzmir’deki fabrikasında üretim yapıyor. Baskıdan önce grafik onayınıza sunulan prova ile sonucu üretim başlamadan görürsünüz.























Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.