Sünnet 80935
Model: Sünnet 80935
Tip: Pencereli kılıf
Ölçü: 16,5 x 9,4 cm (kapalı ölçü), 16,5 x 22,5 cm (açık ölçü)
Baskı: Ofset, varak yaldız ve serigraf boya
Paket: 1 kutu 100 adet, minimum sipariş 50 adet
Not: Baskı ücretleri fiyata dahil değildir; zarfsız tasarlanmıştır.
Teslimat: İzmir’de elden teslim, Türkiye’ye kargo
Sünnet 80935 Davetiye Özellikleri ve Ölçüleri
Sünnet 80935, lacivert gece zemininde uçan bir süper kahraman çizimi taşıyan, pencereli bir sünnet davetiyesidir. Kapalı ölçüsü 16,5 x 9,4 cm, açık ölçüsü 16,5 x 22,5 cm’dir.

| Özellik | Detay |
|---|---|
| Model kodu | Sünnet 80935 |
| Koleksiyon | Sünnet davetiye |
| Ürün tipi | Pencereli kılıf |
| Kapalı ölçü | 16,5 x 9,4 cm |
| Açık ölçü | 16,5 x 22,5 cm |
| Renk ve desen | Lacivert gece zemini, süper kahraman çocuk çizimi, bulutlar, altın yaldız dalga çizgi, dairesel isim penceresi |
| Baskı teknikleri | Ofset, varak yaldız ve serigraf boya baskıya uygun |
| Paket | 1 kutu = 100 adet |
| Minimum sipariş | 50 adet |
| Zarf ve aksesuar | Zarfsız olarak tasarlanmıştır |
| 100 adet ağırlığı | Yaklaşık 0,8 kg |
Adet, metin ve baskı tekniği için teklif alın ya da WhatsApp üzerinden bize yazın.
Sünnet 80935 Tasarımı ve Detayları
Karakter pelerini açık, yıldızlı ve bulutlu bir gökyüzünde ilerler. Altın yaldız dalga çizgi, “Sünnetime Bekliyorum” yazısını vurgular; sağdaki dairesel pencerede “Oğlumuz” ve ismi görünür.
Ürün bilgisine göre zarfsız tasarlanmıştır. Daire pencere ismin kapalı kartta okunmasını sağlar. Fotoğraftaki “Burak” ismi örnektir.
Baskı Teknikleri: Ofset, Varak yaldız ve Serigraf boya
Sünnet 80935, ofset, varak yaldız ve serigraf boya baskı tekniklerine uygundur. Ofset baskı, davetiye metninin ve renklerin net ve düzgün çıkmasını sağlar; varak yaldız, yazıların ya da çizgilerin metalik ve parlak görünmesini sağlar; serigraf boya ise yüzeyde belirgin ve canlı bir renk katmanı verir. Teknik seçimi Sünnet 80935 için metninize, renklerinize ve bütçenize göre teklif aşamasında birlikte yapılır.
Logo, monogram ya da özel çizim kullanacaksanız dosyanızı hazırlarken baskıya hazırlık kontrol listesine ve renk tutarlılığı için RGB, CMYK ve Pantone rehberine bakabilirsiniz.
Sünnet 80935 Hangi Davetler İçin Uygun?
Çocuk partisi havasında sünnet organizasyonu
Arkadaş ve akraba davetleri
Sünnet yemeği ve kır düğünü daveti
Okul arkadaşlarına davetiye
Bu davetiye sünnet organizasyonları için hazırlanmış koleksiyonun bir parçasıdır. Aynı temadaki diğer modellere göz atmak için Sünnet 80922, Sünnet 80923, Sünnet 80904 sayfalarına, tüm modeller için Sünnet davetiye sayfasına, daha geniş seçenekler için ise davetiye çeşitlerine bakabilirsiniz.
Fiyat, Adet ve Sipariş Bilgisi
- Kutu ve adet: Ürün bilgisine göre fiyat 1 kutu (100 adet) içindir; minimum sipariş 50 adettir.
- Baskı ücreti: Fiyata baskı ücretleri dahil değildir; baskı ücreti seçilen teknik ve adede göre ayrıca hesaplanır.
- Zarf ve aksesuar: Zarfsız olarak tasarlanmıştır.
- Ağırlık: 100 adet davetiye yaklaşık 0,8 kg gelir.
- Prova onayı: Üretime geçmeden önce baskı provası grafik onayınıza sunulur.
Sipariş Süreci
- Model: Sünnet 80935 ve adedi belirleyin.
- Metin: Davetiye metnini ve isimleri iletin.
- Prova onayı: Baskı provasını kontrol edip onaylayın.
- Baskı ve teslimat: Baskı ardından kargo veya İzmir’de elden teslim.
Baskı ve Teslimat
Baskı işlemi İzmir Bornova’daki fabrikamızda yapılır. Teslimat alıcı ödemeli kargo ile yapılır; İzmir’de bulunuyorsanız siparişinizi elden de teslim alabilirsiniz.
Sünnet 80935 Sık Sorulan Sorular
Sünnet 80935 kaç santimetre?
Ölçü şemasına göre kapalı ölçü 16,5 x 9,4 cm; açık ölçü 16,5 x 22,5 cm şeklindedir.
Sünnet 80935’te altın yaldız nerede kullanılmış?
Fotoğrafta altın yaldız, “Sünnetime Bekliyorum” yazısını ve karakterin altından geçen dalga çizgiyi vurgular. Ürün bilgisine göre ofset, varak yaldız ve serigraf boya tekniklerine uygundur.
Sünnet 80935 kaç adetlik kutuda satılır ve minimum sipariş nedir?
Ürün bilgisine göre fiyat 1 kutu (100 adet) içindir; minimum sipariş 50 adettir. Kesin adet ve fiyat bilgisi için teklif alabilirsiniz.
Sünnet 80935 için baskı ücreti fiyata dahil mi?
Hayır. Ürün bilgisinde baskı ücretlerinin fiyata dahil olmadığı belirtilir; baskı ücreti seçtiğiniz teknik ve adede göre ayrıca hesaplanır.
Sünnet 80935 fiyatına zarf dahil mi?
Hayır. Ürün bilgisinde davetiyenin zarfsız olarak tasarlandığı belirtilir; zarf seçeneği için teklif aşamasında bilgi alabilirsiniz.
Sünnet 80935 için hangi baskı teknikleri kullanılabilir?
Ürün bilgisine göre ofset, varak yaldız ve serigraf boya baskı tekniklerine uygundur. Hangi tekniğin metninize ve bütçenize uygun olduğu teklif aşamasında birlikte netleştirilir.
Davetiye metnini ve isimleri nasıl ileteceğim?
Fotoğraftaki isimler ve metin örnektir. Davetiye metninizi teklif formu ya da WhatsApp üzerinden iletebilirsiniz; tarih, saat ve adres bilgisi baskı provasında size onaylatılır.
Teslimat nasıl yapılıyor?
Üretimden önce baskı provası grafik onayınıza sunulur. Teslimat Türkiye geneline alıcı ödemeli kargoyla yapılır; İzmir’de bulunuyorsanız siparişinizi elden de teslim alabilirsiniz.
Sünnet 80935 ile sünnet davetinizi özel kılın. Süperform Matbaacılık Sanayi ve Ticaret A.Ş., 1992’den beri İzmir’deki fabrikasında üretim yapıyor. Baskıdan önce grafik onayınıza sunulan prova ile sonucu üretim başlamadan görürsünüz.
















Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.