Spiralli Menü

Spiralli Menü

Whatsapp ile sipariş ver

Spiralli Menü Baskı Hakkında

Restoran işletmeciliği, yemeklerin yanı sıra sunulan deneyimi de kapsar. Bu deneyimi iletebilecek en önemli araçlardan biri de menüdür. Spiralli Menü Baskı ürünümüz, dayanıklılığı ve pratik kullanımıyla restoranınızın imajını yansıtabilecek mükemmel bir seçenektir.

Hazırlayacağınız tasarımla birlikte, spiralli menü ile müşterilerinize sunduğunuz yemeklerin, içeceklerin ve fiyatların ötesinde bir hikaye anlatabilirsiniz. Standart kağıt menülerden daha dayanıklı olan spiralli menüler, yoğun kullanım koşullarında uzun ömürlüdür.

A4 ebadında (21×29.7 cm) 4 farklı kağıt seçeneği sunuyoruz. 200 gr. mat ve parlak kuşe ile birlikte 300 gr. mat ve parlak kuşe seçeneklerimiz mevcuttur. Mat kuşe, renklerde daha tok bir görünüm sağlarken; parlak kuşe, daha canlı ve parlak renkler sunar. Ayrıca, parlak ve mat selefon uygulama seçenekleri de mevcuttur. Selefon uygulaması hakkında detaylı bilgiye ürün sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Spiral yönünü menünün uzun veya kısa kenarına takılacak şekilde seçim yapabilirsiniz.

Spiralli Menü Baskı, restoran ve kafe sektörü için ideal olmasının yanı sıra, ofislerde, alışveriş merkezlerinde ve otoparklarda da kullanılabilir. Tanıtım, reklam, uyarı, bilgilendirme ve yönlendirme amaçlarıyla çok yönlü bir üründür.

Spiralli Menü Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler:

  • Görsellerinizin yüksek çözünürlüklü olmasına özen gösterin.
  • İletişim bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde ekleyin.
  • Mekanınızın konseptine uygun renkler seçmeye dikkat edin.
  • Baskıya uygun tasarım hazırlığı için ücretsiz spiralli menü baskı şablonlarımızı kullanabilirsiniz.
  • Uzaktan da net bir şekilde okunabilir tasarımlar oluşturun.

Spiralli menüler, restoranınızın anlatmak istediği hikayeyi en iyi şekilde iletebileceğiniz, dayanıklı ve etkili bir tanıtım aracıdır. Her detayın özenle düşünülmesi, müşteri memnuniyetini artırabilir ve işletmenizin imajını güçlendirebilir.

Konuşmayı Başlat
💬Desteğe mi ihtiyacınız var?
Merhaba
Size nasıl yardım edebiliriz?